Den D

22. května 2012 v 17:12
Tak se po dlouhém čekání konečně dočkám! Dneska v 2pm californského času mi znovu obnoví profil na stránkách AuPairCare, takže se mi budou moci ozývat rodinky- Doufejme, že se ozve aspoň jedna Smějící se Jsem z toho docela nervózní, tím, že prodlužuji jen o 6 měsíců. No uvidíme. Podám Vám hlášení!
Jinak mi zbývá jen něco málo přes měsíc, konkrétně měsíc a 5 dní. Zítra mám narozeniny, tak jsem zvědavá, čím mě host family obdaruje :D. Děti bývají většinou strašně upřímní a vždycky prozradí všechna tajemství. Ne tyhle dětI!!! Dokonce i tříletý Zach mlčí, což se u něho mimochodem často nestáváSmějící se Jsem se ho včera zeptala: "Tak co zlato, dostane Anet něco k narozeninám?" A on mi odpověděl : "It´s a secret, I can´t tell you. I will be suprise!" Smějící se Tak jsem teda zvědavá!
Jinak jsem to vůbec nečekala, na AJ jde dost vidět, že za chvíli odjíždím. Jsem jeho 5. au pair, tak bych čekala, že oproti loučením a podobně bude immuní, ale nějak není. Nějak jsme se navzájem oblíbili. Pořád mě teď objímá, když ležím na gauči a díváme se na TV, tak on přijde a lehne si na mě. A minulý pátek mě uplně překvapil. Tak jsme se jen tak o něčem bavili a já jsem se ho zeptala, co by ho udělalo úplně nejšťastnějším, kdyby si mohl vybrat cokoliv na světě. Myslela jsem, že odpoví nějakou hračku nebo videohru a on mi řekl, že nejšťastnější by byl, kdybych tady s ním mohla zůstat a nemusela odjíždět. Tak to jsem musela zamáčknout slzu Usmívající se Včera řekl něco podobného. Pili jsme takové ty malé džusy Caprisone a já říkám "Na zdraví", jako že si přiťuknem a on mi přiťukl a říká, "Na zdraví! A na tebe, že odjíždíš. Já už teď jsem kvůli tomu smutný. Opravdu jsem si přál, aby jsi zůstala na dva roky!" No je to prostě slaďouš!
Jinak nevím, jestli jsem to v předchozím článku zmiňovala, ale oni už mají novou au pair. Jediné co o ní vím, že je z Rakouska, nechá si říkat Silver (její pravé jméno je Zahra) a přijede 14. června. Takže tu s ní budu celé dva týdny!!! To je opravdu to jediné, co o ní vím a to vlastně jen proto, že mi to řekli kluci. Host matka by mi neřekla vůbec nic! Asi má strach, že bych jí řekla, jaká je HM sobecká sviňe a ona by si to mohla rozmyslet a nepřijet! Smějící se Vrchol bylo to, že jí místo mého emailu dala email na Chloe, au pair, která tu byla přede mnou. No tak to už byla hodně velká podpásovka, která mi hnula žlučí Smějící se Asi budu HODNĚ upřímná, až SIlver dojede. Ale na druhou stranu doufám, že bude hodná, kvůli těm malým šputnům.Mrkající
Jinak se tu nic moc neděje. Pracovní týdny jsou pořád stejně, už to nějak s klukama flákáme, zbytečně se kvůli ničemu nevzrušujem. Nějaký hádání a podobně už tu moc nepraktikujem. Prostě tu vládne taková pohoda a ve vzduchu jde cítím, že už to mám za pár. O víkendech se snažím užít si ještě LA jak se dá. Opravdu mi tohle město bude chybět!!! V sobotu jsem byla s kamarádkou, jen tak se pofklakovat v Santa Monice a večer jsme šli do salsa baru. Hrozná sranda. Nejlepší bylo, že nekontrolovali občanky. Vůbec! Ani u vstupu, ani u baru. Tak jsem si to náramně užila. Mojito a salsa:) To vám byla paráda. Byli tam lidi všech věkových kategorií. Většinou to bylo Jihoamaričani a těm to šlo nejvíce. Bylo zajímavé je pozorovat! Oni ty pohyby mají prostě v sobě. Je to strašně přirozené, když tančí. Moc se mi to líbilo. Taky jsem tam poznala jednoho zajímavého kluka a včera jsem s ním měla randeUsmívající se A spokojenost!
Takže držte palce, ať se mi brzy ozve nějaká rodina. Mějte hezký týden!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mišul Mišul | E-mail | Web | 22. května 2012 v 17:47 | Reagovat

Jeee Anet, tak koukej pak dat echo, jak probiha extension :)) drzim palce, at najdes nejakou skvelou rodinku :)

2 Danus Danus | Web | 22. května 2012 v 20:01 | Reagovat

Anet, drzim vsechny palce aby jsi nasla novou rodinku a lepsi nez tu stavajici ;) :))

3 Mišule Mišule | 20. září 2015 v 3:39 | Reagovat

http://misule-american-dream.blogspot.cz/
:)

4 Luccy Luccy | Web | 21. září 2016 v 11:23 | Reagovat

Tyjo ty se tam máš :)

5 Aaaucevioto Aaaucevioto | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 10:57 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama