My new family!

8. července 2011 v 1:08
Byla jsem trochu nervózní z prvního setkání, protože jsem věděla, že první dojem je nejdůležitější! Po přistání v LA jsem si šla s Alexandrou (kolumbujskou aupairkou) pro kufry. Byli jsme jediné dvě jejichž rodinky tam ještě nečekali. No problem:)! Ale Alex začala plašit, protože její hostmum měla každým dnem rodit a ona měla strach, že rodila právě ve chvíli, kdy ji měli vyzvednout na letišti Tak jsem se jí snažila uklidnit tím, že kdyby nastal nějaký problém, tak by jí určitě zavolali. To pomohlo, takže jsme spolu čekali dál a já už viděla jak ke mně běží má hostfamily! Juchů
Mamka Ann mě hned objala a omlouvala se, že jdou pozdě. Oni vlastně ani nepřišli pozdě, to jen my přiletěli dřív Se všema jsem se tedy objala, pozdravila se s klukama a dostala od nich obrázky. Od Aj (starší) jsem dostala obrázek s nápisem : WELCOME TO LA ANET! Lol, použila jsem i stejný barvy Pak je tam moře, loď, delfán a hrad! Prostě LA:) je to hezký obrázek, mám ho vystavený v novém pokojíčku! Od malého jsem taky dostala nějakou roztomilou čmáranicu
John mi vzal kufry a šli jsem k autu. Aj si udělal něco s nohou tak začal brečet, do toho se začal ani už nevím proč vztekat Zach, já unavená z letu jsem si pomyslela : "No co tady proboha dělám"!?!
Nasedli jsme do auta, moc moc hezkého auta(Bílý Lexus) a jeli jsme domů. Ann objednala večeři- pizzu. Teď už jsem na to zvyklá, ale první den mě to trochu překvapilo Oni jí fast foody docela dost, ale naštěstí to na nich nejde vidět, jak na některých jiných Američanech Když jsme přijeli domů, byla tam i Chloe, jejich bývalá aupair. Objala mě, přivítala mě a byla hrozně milá. Měla jsem z toho trochu strach. Vím totiž, že některé aupair, které odjíždí, se k těm novým zrovna dobře nechovají. Žárlí, že někdo přebírá jejich místo. Takže jsem nevěděla co očekávat, protože Chloe tu strávila 2 roky. Naštěstí byla fakt hrozně milá a docela jsme si i rozumněli. Škoda, že jsme spolu nemohli být dýl.
Během večeře jsem rodince rozdala hordu dárků a taky nějaké dostala jsou hrozně milí! Dali mi velkou kabelku plnou dárků! Kabelka je moc hezká, nosím ji pořád! V ní byla průvodce po LA, vstupenky do kina, knížka do autoškoly, klíče od domu s potiskem americké vlajky, nějaká kosmetika, katalog místí college abych si mohla vybrat kurz a kartu nabitou na 13 jízd autobusem. Bylo toho víc, ale už si nemůžu vzpomenout. Prostě plno dárečků! Oni moc děkovali za dárky, líbili se jim hlavně kniha o České republice. Taky jsme si i, ale bylo to dost křečovitý, protože jsem byla unavená z letadla a taky jsem cítila, že tam nějak nepatřím, když tam byla ještě Chloe.
Rodina je ale super, a to píšu i s odstupem týdne! Nemůžu si zatím na nic stěžovat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama